يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧

رييس‌جمهور پايه و اساس دوستي ملت ايران با ملت آفريقا را دوستي فرهنگي، تاريخي و انساني توصيف كرد و گفت: اين دوستي هيچ‌گاه سست و ضعيف نخواهد شد. همچنین سفير مالي به نمايندگي از سفراي كشورهاي آفريقايي با تاكيد بر تقويت و تعميق روابط كشورهاي آفريقايي با جمهوري اسلامي ايران گفت: آفريقا به دنبال گسترش روابط و توسعه همكاري‌ها با ايران است و اميدواريم اين روابط هر چه سريع‌تر توسعه يابد.
منو اصلی
محصولات
انتشارخبرنامه الکترونیکی فرهنگی اجتماعی آدیس آبابا – اردیبهشت ماه 1392 شماره هشت – به زبان فارسی
قیمت : 0  ریال
 

 

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
ساعت
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 70783
 بازدید امروز : 83
 کل بازدید : 195426
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1.5469
اخبار > مصاحبه رایزن فرهنگی با روزنامه امهری زبان آدیس آدمس


  چاپ        ارسال به دوست

مصاحبه رایزن فرهنگی با روزنامه امهری زبان آدیس آدمس

مصاحبه رایزن فرهنگی با روزنامه امهری زبان آدیس آدمس

در  روزنامه پرتیراژ امهری زبان "آدیس آدمس"، مصاحبه اختصاصی خبرنگار، با آقای حیدری رایزن فرهنگی ایران به همراه گزارشی مصور از آئین پایانی دوره زبان فارسی و ایرانشناسی رایزنی منتشر شد. در بخش مصاحبه، آقای حیدری ، فعالیتهای رایزنی فرهنگی ایران در اتیوپی را تشریح کرده و در قسمت گزارش نیز بخشی از سخنرانی رایزن فرهنگی در باره اهمیت شناخت فرهنگ دیرینه و با شکوه ایران به عنوان کهن ترین کشور جهان و لزوم واکاوی اشتراکات دو تمدن پارس و آکسوم ، به شیوائی منعکس شده است.  

   


١٦:٢٧ - 1396/09/16    /    شماره : ٦٩٣٠٧٧    /    تعداد نمایش : ١١٦رييس‌جمهور پايه و اساس دوستي ملت ايران با ملت آفريقا را دوستي فرهنگي، تاريخي و انساني توصيف كرد و گفت: اين دوستي هيچ‌گاه سست و ضعيف نخواهد شد. همچنین سفير مالي به نمايندگي از سفراي كشورهاي آفريقايي با تاكيد بر تقويت و تعميق روابط كشورهاي آفريقايي با جمهوري اسلامي ايران گفت: آفريقا به دنبال گسترش روابط و توسعه همكاري‌ها با ايران است و اميدواريم اين روابط هر چه سريع‌تر توسعه يابد.