جمعه ٢٩ دی ١٣٩٦

رييس‌جمهور پايه و اساس دوستي ملت ايران با ملت آفريقا را دوستي فرهنگي، تاريخي و انساني توصيف كرد و گفت: اين دوستي هيچ‌گاه سست و ضعيف نخواهد شد. همچنین سفير مالي به نمايندگي از سفراي كشورهاي آفريقايي با تاكيد بر تقويت و تعميق روابط كشورهاي آفريقايي با جمهوري اسلامي ايران گفت: آفريقا به دنبال گسترش روابط و توسعه همكاري‌ها با ايران است و اميدواريم اين روابط هر چه سريع‌تر توسعه يابد.
منو اصلی
محصولات
انتشارخبرنامه الکترونیکی فرهنگی اجتماعی آدیس آبابا – اردیبهشت ماه 1392 شماره هشت – به زبان فارسی
قیمت : 0  ریال
 

 

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
ساعت
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 60482
 بازدید امروز : 142
 کل بازدید : 173376
 بازدیدکنندگان آنلاين : 8
 زمان بازدید : 1.7656
اخبار > مقدمات برپائی کلاسهای آموزش زبان فارسی در محل دانشگاه آدیس آبابا


  چاپ        ارسال به دوست

مقدمات برپائی کلاسهای آموزش زبان فارسی در محل دانشگاه آدیس آبابا

مقدمات برپائی کلاسهای آموزش زبان فارسی در محل دانشگاه آدیس آبابا

آقای حیدری طی ملاقات با "آقای دکتر زالالم ، رئیس کالج علوم انسانی و زبانهای خارجی دانشگاه آدیس آبابا" و " آقای دکتر امانوئل ، معاون این دانشکده" ، از محل کالج علوم انسانی و زبانهای خارجی دانشگاه آدیس آبابا نیز دیدار کرد .

 

آقای حیدری هدف از این ملاقات را چنین بیان کرد:

" همانگونه که می دانید رایزنی فرهنگی سفارت ایران در اتیوپی با دانشگاه آدیس آبابا، ارتباطات علمی- فرهنگی گسترده و متنوعی داشته و دارد و قطعا یکی از برجسته ترین آنها، برگزاری کلاسهای آموزش زبان فارسی در محل دانشکده زبانهای خارجی دانشگاه می باشد. هم اکنون و پس از وقفه دوساله ، مصمم هستیم تا مجددا این کلاسها در سال تحصیلی جدید برپا گردد و در این راه حمایت و همکاری دانشگاه آدیس آبابا را خواستاریم".

سپس آقای دکتر زالالم ، ضمن تشکر از حضور رایزن فرهنگی ایران در محل دانشکده علوم انسانی و زبانهای خارجی چنین گفت:

" هرچند که امسال به دلیل تقاضای بالای کشورهای مختلف برای تدریس زبان، از نظر تامین فضای کافی و مناسب کلاسها ، به شدت در مضیقه هستیم ومتاسفانه این محدودیت تا زمان تکمیل طرح توسعه فیزیکی دانشگاه ، همچنان ادامه دارد ولی از برگزاری کلاسهای زبان فارسی شدیدا استقبال می کنیم. بنابراین مناسب است که بدون تعلل، مراحل فراخوان و ثبت نام دانشجویان شروع گردد." 

 


١٦:١٢ - 1396/09/16    /    شماره : ٦٩٣٠٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٧رييس‌جمهور پايه و اساس دوستي ملت ايران با ملت آفريقا را دوستي فرهنگي، تاريخي و انساني توصيف كرد و گفت: اين دوستي هيچ‌گاه سست و ضعيف نخواهد شد. همچنین سفير مالي به نمايندگي از سفراي كشورهاي آفريقايي با تاكيد بر تقويت و تعميق روابط كشورهاي آفريقايي با جمهوري اسلامي ايران گفت: آفريقا به دنبال گسترش روابط و توسعه همكاري‌ها با ايران است و اميدواريم اين روابط هر چه سريع‌تر توسعه يابد.